Home » Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky pro nakupování prostřednictvím našeho internetového obchodu se řídí platnou legislativou a níže uvedeným nákupním řádem.
Zákazníci E-shopu DSP-MARKET s.r.o. souhlasí se zpracováním osobních údajů ve smyslu Nařízení (EU) č.2016/679 (GDPR) a zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů,ve znění pozdějších předpisů.
Souhlas se zpracováním osobních údajů je poskytnut v rozsahu :jméno, příjmení, bydliště, kontaktní telefon a e-mail.
Společnost DSP-MARKET s.r.o. je oprávněna k použití těchto údajů pouze k včasnému a bezproblémovému vyřízení objednávek, dodání a případných výměn zboží a reklamací.

Nákupní řád

1. Ceny zboží

Provozovatel internetového obchodu DSP-MARKET Domažlice (dále jen provozovatel) je plátcem DPH.Veškeré ceny jsou uváděny včetně DPH v CZK.U produktů,které podléhají dle zákona o odpadech 185/2001 Sb. povinosti přispívat na recyklaci starších spotřebičů,jsou poplatky zahrnuty v ceně,tzn. včetně recyklačních poplatků.

Ceny v e-shopu se liší s cenami na naší kamenné prodejně v Domažlicích, ze skladových důvodů.
Proto prosíme zákazníky, aby nežádali tyto ceny na naší prodejně v Domažlicích. 

2. Objednávání zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem e-shopu.Zákazníkovi bude zpětně doručeno potvrzení o přijetí objednávky a zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu.

 

3. Způsob platby

1. Platba převodem na účet. Na základě údajů z objednávky bude vystavena zálohová faktura. 

2. Dobírkou - platba při převzetí zboží od přepravní firmy. K ceně za dopravu a balné je připočten příplatek za dobírku.

3. Při odběru polystyrenu a tepelných izolací, které k zákazníkovi zaváží přímo výrobce, je možná pouze platba převodem na účet.Výrobci těchto materiálů nám nejsou schopni umožnit platbu dobírkou při převzetí zboží od přepravní firmy.

                                      

4. Zpracování objednávky,dodání zboží

Termín dodání je závislý na druhu objednaného zboží.Většinou se pohybuje v rozmezí 2-14 pracovních dnů.V případě méně běžného zboží může dojít k prodloužení dodací lhůty.Provozovatel se zavazuje,dle svých možností,vzájmu svém a především s ohledem na zákazníka,snížit dodací lhůtu na nejmenší možnou dobu.Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu,má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku a to telefonicky,případně formou emailu.

5. Způsob doručení a převzetí zboží

Zboží je doručeno zákazníkovi přepravní spol. PPL.

Tepelné izolace a polystyren zákaznovi doručí přepravci výrobce.

Zboží bude doručeno na fakturační,případně doručovací adresu,je-li tato zadána v objednávce nebo upřesněna zákazníkem před odesláním zboží(o odeslání bude zákazník informován telefonicky nebo formou emailu)

Doručení proběhne v pracovní dny v rozmezí obvyklé pracovní doby

Zákazník nebo příjemce zboží má povinost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znamky poškození.Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout,či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s provozovatelem.V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahů při řešení případného problému.V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodlené kontaktovat správce e-shopu.

6. Možnost vrácení zboží bez udání důvodu

U nás má spotřebitel všechny práva dle Zákonu č.89/2012 Sb., občanského zákoníku.
Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů.Lhůta běží ode dne uzavření smlouvy - jde-li o kupní smlouvu, nebo ode dne převzetí zboží.
Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, zašle nebo předá naší společnosti zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů.
Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, naše společnost mu vrátí všechny peněžní prostředky nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Zde najdete formulář pro odstoupení od smlouvy :

Formulář pro odstoupení od smlouvy

7. Řešení sporů

Vzájemné spory mezi prodávajícím a kupujícím řeší obecné soudy.
Kupující, který je spotřebitelem, má podle zákona č.634/1992 Sb.,o ochraně spotřebitele, právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy, nebo ze smlouvy o poskytování služeb.
Subjektem, který je oprávněn mimosoudní řešení sporu provádět, je Česká obchodní inspekce.
Bližší informace jsou dostupné na webových stránkách www.coi.cz


Bosch  
 düfa  Thermopor
 Knaufinsulation  Maxit
 Ytong  Betonové stavby Klatovy
Bachl  

 

TOPlist